Lampy

Lampy ogrodowe

Produkujemy lampy ogrodowe z żeliwa od wielu lat. Klasyczne oraz stylowe modele pozwolą Państwu na dokonanie odpowiedniego wyboru. Lampy zabezpieczane są specjalistycznymi farbami antykorozyjnymi lub malowane proszkowo z podkładem na dowolny kolor z palety RAL. Zadowolenie klienta to najważniejszy czynnik naszego handlu.

Lampy ogrodowe

 • Model B24, klosz sześciokątny - wys. całkowita 80cm

  Lampy niskie

  Lampy ogrodowe niskie to idealne rozwiązanie na dekorację ogrodu oraz posesji. Klasyczne i stylizowane wzornictwo pozoli na dokonanie odpowiedniego wyboru. Lampy wykonane są z żeliwa szarego które zabezpieczone są odpowiednimi farbami antykorozyjnymi lub też malowane proszkowo z podkładem.

  Zakres do 150cm wysokości całkowitej. (słupki od 10cm do 70cm)

 • Model S1 - oprawa sześciokątna - wys. całkowita 150cm

  Lampy średnie

  Lampy ogrodowe średnie wykonane z żeliwa to bardzo dobra propozycja dla niewielkiego ogrodu czy działki. Polecamy je również do doświetlenia tarasu. Dostępne są w różnorodnym wzornictwie (klasyczne oraz stylizowane)


  Zakres od 125cm do 285cm wysokości całkowitej (słupy od 90cm do 185cm)

 • Model W1, oprawa kula. Wys. całkowita: 220cm lub 250cm

  Lampy wysokie

  Wysokie latarnie żeliwne sprawdzą się w przydomowym ogrodzie, ale również w parku, przy skwerach oraz przy ulicy. Mogą stanowić ozdobę rynku miejskiego, nadając mu niespotykany i wyjątkowy wygląd. Unikalne wzornictwo inspirowane stylem historycznym oraz modele klasyczne dają wiele alternatyw na wybór odpowiedniego produktu.

  Zakres od 240cm wysokości całkowitej. (słupy od 190cm do 310cm)

 • Kinkiet K1, kula 25cm lub 30cm - dł ramienia 20cm

  Kinkiety

  Kinkiety żeliwne są ozdobą wyjątkową. Uatrakcyjnią każdą ścianę, doświetlą każdą część ogrodu czy posesji. Mamy w ofercie szereg ramion, co pozwoli Państwu na wybór odpowiedniego dla siebie produktu.

 • Oprawa okrągła miedziana 40cm

  Oprawy miedziane

  Eleganckie i prestiżowe oprawy oświetleniowe wykonane całkowicie z miedzi nadadzą Twojej posesji niesamowitego uroku.

stat4u